KONST / Litografier / Litografier 13195449
nr 1319 5449
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografier, 3 st, Zebror, Får & Spårområde. Signerad, numrerad 1971/-72/-76. e. Motivet: 38x55 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:31:22
8/4 21:12:12
100 kr
13/4 19:26:22
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl